Vilfort Soft Jel Kapsül Ve Jel Dezenfektan Nedir? Nasıl Kullanılır? Nerelerde Satılır?

VİLFORT SOFT  JEL KAPSÜL-JEL  DEZANFEKTAN NEDİR?

Son zamanlarda hastalıkların da baş gösterdiği bu zamanlarda ve mevsimsel geçiş yaptığımız sıralarda insan vücudu hastalıklara karşı direncini yitirebilir .

Hastalıkların başlangıcı başta grip nezle gibi olsa da aslında grip ve nezle başka hastalıklara ulaşmamız sağlayan ilk adımlardan biridir.

Sadece grip ve nezele değil su sıralar ülkemizi de saran tehditkar bir hastalık olan virüse karşı bile önlem almalıyız.

Bu hastalıklara karşı hem vücudumuzun içini hem de dışını korumalıyız. Hastalıklara karşı yenik düşmememiz için öncelikle vücudumuzun bağışıklık sistemini düzenlemeliyiz.

Bağışıklığı korurken aynı zamanda el ve vücut temizliğine de dikkat etmeli ve hijyen kurallarına uyulmalıdır.

Tam bu hastalıklara karşı nasıl koruma sağlarız diye düşünürken hem bedenimizin içini hem de dışını koruyan bir ürün var ki bağışıklığımız korurken aynı zamanda temizliğe de önem veriyor.

Peki nasıl mı oluyor. VİLFORT SOFT JEL KAPSÜL- JEL DEZENFEKTAN sayesinde olmaktadır. Kapsül formuyla bağışıklığımız jel sayesinde de dezenfektan görevi görerek el ve vücut temizliğine önem vermektedir.

Bağışıklığımız koruyan vilfort  jel kapsül;

  • Bağışıklığı korur ve güçlendirir ayrıca düşük bağışıklık sistemlerini yükselterek yüksek düzeyde korur.
  • Enerji verir. Ve gün içinde yorgunluk, halsizlik gibi durumları yaşamanızı sağlamaz. Güne daha aktif bir şekilde devam etmenizi sağlar.
  • Metabolizmaya karşı önlem alır.
  • Ayrıca virüs ve bakterilere karşı da önlem alarak antikor gelişimi sağlar.

Vilfort hastalıklardan koruyabilir ve böylelikle yakalanma olasılığını da düşürürsünüz.

Vilfort dezenfektan jel ;

Vücudumuzun içini korumaya aldıktan sonra sıra dışarıya yani hastalıkları vücuda almamız sağlayan temel korumaya. Eğer el ve vücut temizliğine dikkat etmezsek gün içerisinde dokunduğumuz mikropları vücudumuza almamız daha kolay olur.

Bu yüzden el ve vücudun temizliğine dikkat edilmelidir. Ağız veya burun veya göz sayesinde mikropları vücudumuza alabilir ve hastalıklara yakalanabiliriz.

Dezenfektan jel sayesinde akşama kadar ellerinizi veya günlük hayatta kullandığımız eşyalara bakteri bulaşmayarak virüs ve bakterilere karşı önlem alırız.

Eğer iş hayatımızda çok fazla yüzeye temas ediyorsak dezenfektan jel sayesinde bir kullanım sonrası akşama kadar koruma sağlar ve elleri görünmez bir kuvvetle sararak koruma sağlar. Vücut üzerinde bulunan virüs ve bakterilerin de ölmesini sağlar.

VİLFORT SOFT JEL  KAPSÜL-JEL DEZANFEKTAN KULLANIMI NASILDIR?

İki ayrı paketten oluşan seride ikisini de kullanımı basittir aslında. Kapsül olanı ağız yoluyla tüketerek sabah ve akşam kullanmak üzere günde 2 defa kullanılmalıdır. Bu sayede bağışıklığa karşı sağlam tedbirler almış olursunuz.

Dezenfektan jeli ise evde bir yere çıkmadan önce ellerinize veya temas edilebilecek bir yerinize karşı kullanın. Akşama kadar eğer vücut üzerinde bakteri , virüs veya mikrop varsa bunları öldürmüş ve kalkan görevi görmüştür.

Biri içinizi biri de dışınızı koruyarak hastalıkların sizden tamamen uzak durmasını sağlamaktadır.

VİLFORT KAPSÜL-JEL NERELERDE SATILIR?

Hastalıklara karşı bizi 2 kat koruyan bu set genelde eczanelerde bulunmaz. Daha çok internet sitelerinde ve çok az siteden satılır. Eğer ürünü orjinal bir şekilde almak ve kullanmak istiyorsanız VİLFORT SOFT JEL KAPSÜL- JEL DEZENFEKTAN SİPARİŞ sitemizden yapabilirsiniz?

Her yerde kolaylıkla bulunmayan bu ürünü aldığınız taktide diğer tüm bağışıklık ürünlerini unutun. Bu kapsül sayesinde hastalık yanınıza bile uğramayacaktır.

macuni mahrem epimedyumlu macun isveç şurubu heart tonic Ketfort Tozu hibiskür çayı Tongkat Ajimat Madura Kekreyemiş Tozu Prostacare Ultra Collagen Forte