İgrow Kaş Ve Kirpik Serumu

İgrow Kaş Ve Kirpik Serumu Nedir? Nasıl Kullanılır? İşe Yarıyor Mu?

İGROW KAŞ VE KİRPİK SERUMU NEDİR?

Günümüzde birçok kadının kirpik ve kaşları dökülmekte ve ya kendiliğinden seyrektir ve bu kadınlar için kötü bir kâbus gibidir.

Çeşitli sebeplerle dökülen kaş ve kirpikler kozmetik ürünler, doğal faktörler, sinir stres ve ya günlük yaşam şartlarından dolayı dökülebilir.

Bunun için ise igrow kaş kirpik serumu oldukça faydalıdır. Kirpik ve kaşlarınızı yeniden çıkarmaya ve güçlendirmeye yarayan bu ürün içeriği ise tamamen doğaldır kimyasal bulunmamaktadır.

İçerisinde kertin bitki özü ve doğal yağlar bulunmaktadır.

Kaş ve kirpiklerinizi 3 kat daha hızlı ve gür yapan igrow kaş kirpik serumu doğal ve bitkiseldir.

Kirpiklerinize parlaklık katması için ise içinde B5 bulunmaktadır.

İgrow Kaş Kirpik Serumu

İGROW KAŞ KİRPİK SERUMU İŞE YARYOR MU?

Belirtilen yorumlara göre işe yaradığı söylenmektedir. Çoğu kullanıcı üründen oldukça memnun ve etkisini gördüklerini söylemişlerdir. Ama kullanımına dikkat edilmelidir. Fazla kullanımı dışında belenmeyen etkiler gösterebilir. Eğer içerisindeki herhangi bir malzemeye alerjiniz varsa doktorunuza başvurun.

İGROW SERUM KULLANIMI NASILDIR?

Kullanımı basit olan bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra etkisini görebilmek için düzenli kullanıma ihtiyaç vardır. Cildinizin temiz olması ve kaş kirpiklerinizin makyajdan arınmış halde olması lazım. Sürüşü de gayet basittir ve içerisinde sizi rahatsız edecek bir etken yoktur kokusu sizi asla rahatsız etmez. Kapağını açıp mandalını hafif çevirin. Ve fırçanın ıslanmasını sağlayın kaş ve kirpik diplerinize göze temas etmeden sürünüz düzenli kullanımda etkisini göreceksiniz.

İGROW KAŞ KİRPİK SERUM EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANILABİLİR Mİ?

Hamile kadınların hem hamilelik sürecinde hem de emzirme döneminde igrow kaş kirpik serumunu kullanılmaması tavsiye edilmişidir. İçerisindeki herhangi bir maddeye alerjik reaksiyon gösterebileceğinden dolayı bu süreçte kullanılmamalıdır.

İgrow sipariş

İGROW SENTETİK İÇERİR Mİ?

İgrow kaş kirpik serumu tamamen doğal olduğundan dolayı içerisinde sentetik bulunmamaktadır. Kullanımı ve sağlık açısından oldukça uygundur.

İGROW KAŞ KİRPİK SERUMU KAÇ KİRPİK ÇIKARIR MI?

İlk başlarda etki göstermediğini görebilirsiniz ancak bahis konusu kökünden uzun bir süre sonra çıkan kirpik. Bu yüzden 8-12 kullanımına kadar uygulanmalıdır. Düzenli uygulandığında değişimi fark edecek ve memnun kalacaksınız. İlk başlarda uzamasını fark etmek biraz uzun sürebilir.

macuni mahrem epimedyumlu macun isveç şurubu heart tonic Ketfort Tozu hibiskür çayı Tongkat Ajimat Madura Kekreyemiş Tozu Prostacare Ultra Collagen Forte