HER DERDE DEVA 3 DOĞAL VE EGZOTİK BİTKİ KÖKÜ

MACA KÖKÜ (MACAROOT)

Maca Kökü (Macaroot), Peru Maca’sı olarak da adlandırılan bir bitki türüdür. Bu bitki cinsel isteği arttırmaya ve ereksiyonun sıklaşmasına olanak sağlar. Cinsel isteği arttırması dışında afrodizyak, canlandırıcı ve enerji verici özellikleri de mevcuttur. Ayrıca bu bitki, prostatın iyi huylu büyümesi olarak da adlandırılan rahatsızlık ve cinsel sağlıkla ilgili diğer rahatsızlıkların azaltılmasına yardımcı olur.

macaroot faydaları

Bu ürünün ayrıca kadınlar üzerinde de farklı etkileri vardır. Menopoz sendromlarına bağlı karın kramplarının kontrol edilmesinde ve de yorgunluğu gidermeye yardımcıdır.

MEYAN KÖKÜ

Sağlık uzmanları Meyan Kökü’nün bağışıklık sistemini onardığını, koruduğunu ve güçlendirdiğini dile getiriyor. Ayrıca ses kısıklığı ve öksürük için de bire bir. Elbette bu kadarla sınırlı değil… Ateş düşürücü özelliğiyle acil durumlarda kullanılabilecek bir yardımcı özelliğini üstleniyor. İdrar söktürme özelliği de bulunan Meyan Kökü, midedeki ülser ve gastrit tarzında mide rahatsızlıklarına da faydalı.

meyan kökünün faydaları

Sağlık uzmanlarına göre Meyan Kökü’nün özellikleri de şöyle: Kabızlığa iyi gelir, kramp çözücü özelliği vardır, siroza fayda sağlar, sivilce ve sedef hastalığı gibi cilt problemlerini gidermede yardımcıdır…

CENTİYANE KÖKÜ

Sindirim sistemi hastalıklarına yönelik olumlu etkisiyle bilinen Centiyane Kökü’nün özelliği bununla sınırlı değildir.

centiyane çiçeği

Mide salgılarını çoğaltarak iştahsızlığa sebep veren sindirim yetersizliğinin ve şişkinliğinin nedenlerini yok eder. Safra kesesi salgılarını pozitif yönde tesir eder. Hazımsızlıkta da tüketilebilir. Alman E Komisyonu centiyane kökünün iştahsızlık ve hazımsızlıkta kullanımına onay vermiştir.

macuni mahrem epimedyumlu macun isveç şurubu heart tonic Ketfort Tozu hibiskür çayı Tongkat Ajimat Madura Kekreyemiş Tozu Prostacare Ultra Collagen Forte