Dr. London Avokado Maskesi Nedir? Faydaları Nelerdir? İçeriği Nedir? Nerelerde Kullanılır? Fiyatı Ne Kadar?

DR. LONDON AVAKADO MASKESİ NEDİR?

Çağımızın en büyük sorunlarından biri olan cilt sorunları bir çok kişinin başlıca sorunlarından biri haline gelmiştir.  Zamanla oluşan sivilce ve sivilce izleri ya da güneş lekeleri cildimizde kötü bir görüntü oluşturarak bizi hem psikolojik hem de fiziksel olarak kötü hissetmemize sebep olabilir.

Yaş ilerledikçe de zamanın vermiş olduğu kırışıklıklar da yüzümüzde yer edinir ve bizi yaşlı olarak görüntü sergilememize sebep olur.

Ama artık bir çok kullanıcı tarafından kullanılan ve çok sevilen bir cilt bakımı için kullanılan bir maske olan Dr. London avokado maskesi olarak bilinen bu doğal ürün tamamen cilt adına yaratılmış ve ciltteki bütün kusurları yok etmekle yükümlüdür.

Yüzünüzde oluşan cilt lekeleri gibi lekeler ve kusurlar zamanla yok olarak yerini daha temiz ve sağlıklı nefes alan bir cilde dönüştürecektir. İçerisindeki avokado meyvesi ile cildiniz için eşi benzeri bulunmaz bir ürün olarak karşınıza çıkmaktadır.

DR. LONDON AVAKADO MASKESİ FAYDALARI?

Faydaları saymakla bitmeyen bu ürün ise sadece yüz kusurları için değil , eğer vücudunuzda sarkma varsa veya egzama gibi sorunlarınız varsa bunlarla bile başa çıkabilme özelliği vardır.

Yüzünüzdeki lekeleri, sivilceleri ve izleri yok ederken aynı zamanda da cildinizin nefes almasını sağlayarak daha temiz bir şekilde ve daha düzgün bir yüze kavuşmanızı sağlayacaktır.

Günlük bakım kremi olarak bile kullanılabilen bu maske eğer alnınızda yaşlılığın getirdiği kırışıklıklar varsa onları yok eder ve tekrar oluşmasını engeller.

Düzenli kullanım sonrasında ise size kalan daha sıkılaşmış ve cilt kusurlarından tamamen uzak bir cilttir. Sivilcelerden arınmış bir cilt ve aynı zamanda pürüzsüz bir cilde kavuşarak psikolojik olarak da kendinizi harika hissedeceksiniz.

DR. LONDON AVAKADO MASKESİ NASIL KULLANILIR?

Eğer sağlıklı , cilt kusurlarından uzak bir cildiniz olsun istiyorsanız Dr. London avokado maskesini düzenli kullanım sonucunda bu etkileri görebilmeniz mümkündür.

Kullanımı ise oldukça basittir ve içerisindeki doğal malzemeler sayesinde koku açısından da rahatsızlık vermez.

Avokado maskesini elimize bir miktar alarak yüzümüze kalın bir şekilde sürüyoruz. Yüzümüzde kalın bir katman olacak şekilde kremi yüzümüze uygulayın. Bu şekilde yaklaşık 15-20 dakika kadar bekleyiniz  kuruduğundan emin olduktan sonra suyla durulayınız. Durulama yaparken herhangi bir yardımcı malzeme kullanmayınız. Örneğin; sabun gibi.

Durulama esnasında gözümüzü temastan kaçınmalıyız. Günde 2 kez kullanımı uygundur. Ayrıca cilt türü ayırt etmeksizin bütün cilt tiplerine uygundur.

Düzenli kullanım sonucunda etkisini görebilirsiniz.

NERELERDE KULLANILIR?

Bütün cilt tipleri için kullanımı uygun olan Dr. London avokado maskesi, cilt olarak yüz için çokça kullanılsa da aslında vücudun çeşitli bölgelerinde de kullanılabilir.

Yüz olarak kullanılmak isteyenler için ise;

Sivilce ve sivilce izlerinde , akne ve akne oluşumunda kullanılmanın yanı sıra güneş lekeleri gibi çeşitli lekeleri yok etmekte kullanılır. Aynı zamanda zamanla oluşan kırışıklıkları da yok ederek tekrar oluşumunu engeller.

Ciltte sarkmaları ortadan kaldırarak daha sıkı bir cilt olarak ortaya çıkar. Egzama gibi sorunları olan kullanıcılar içinde uygundur.

Bunun yanı sıra ise eğer yüzünüz de kuruluk ve cansızlık var şse avakado maskesi kullanılabilir. Ayrıca kullanım sonrası susuz kalan cildin su ihtiyacını gidererek cildin nemlenmesini sağlar.

DR. LONDON AVAKADO MASKESİ İÇERİĞİ NEDİR?

İçeriğindeki yardımcı malzemelerin yanı sıra tamamen doğal bir içerikten oluşmaktadır. Temel malzemesi olarak ise avokado göz önünde bulundurulmuş ve içerisinde avokado ve özleri kullanılmıştır.

İçerisinde hiç bir şekilde kimyasal ve alerjik reaksiyona sebep olacak herhangi bir madde içermez. Tamamen doğal ve bitkiseldir.

İçerisinde başlıca;

Lif kaynakları bulur. Çeşitli vitaminler sayesinde cildin nem oranını düzenler ve sabitler. Aynı zamanda cildi besler. Pek fazla olarak bilinmese de içinde ;

  • Folik asit
  • Potasyum
  • Omega 3 kaynağı
  • Yağ asidi
  • Magnezyum

Gibi yardımcı içeriklerin yanı sıra protein ve demir bulunmaktadır.

DR. LONDON AVAKADO MASKESİ FİYATI NEDİR?

Pek çok sitede satış yapmaktadır. Ancak ürün orjinal olması bakımından resmi sitede alışveriş yapılması önemlidir.

Uygun fiyata almak isteyen kullanıcılar genellikle yanlış sitelere girerek sahte ürün alabilmektedir.

Böyle bir sonuç yaşanması istenmediği için ürünü resmi bir sayfadan almak önemlidir. Genellikle fiyat piyasa da hemen hemen aynıdır. Daha uygun bir fiyat için resmi internet sayfamızı ziyaret edebilir ve D. London avokado maskesi sipariş verebilirsiniz

macuni mahrem epimedyumlu macun isveç şurubu heart tonic Ketfort Tozu hibiskür çayı Tongkat Ajimat Madura Kekreyemiş Tozu Prostacare Ultra Collagen Forte