Bitkisel Zayıflama Kapsülü Nedir? Ne İşe Yarar?

HHS A+1 Bitkisel 30 Kapsül

Binlerce yıl öncesinde başlayan, bitkileri (otları, yaprakları) toz hâline getirip şifa bulma furyası, şimdilerde alternatif tıpta bitkisel materyal trendine evrilmiş durumda. Bu trend; sadece alternatif tıp alanında değil, bazı kişilerin evlerinde kendi üretimlerine de sıçramış hâlde.

Peki, bu bitkisel ürünlerin yan etkisi var mıdır? Evet, ama yan etkileri ‘iyi huylu’ etkidir! Meselâ zerdeçal alın; artrit ve inflamatuvar gibi bağırsak hastalıklarını ve iltihaplanma belirtilerini tedavi etmek/hafifletmek için yüksek dozlarda kullandığınızı farz edin; araştırmalar gösteriyor ki bu bitki aynı zamanda kanserle savaşmaya da yardımcı oluyor! Tabi piyasada pek çok sahte bitkisel ürünler, kapsüller de bulunmaktadır. Bunlara da özellikle dikkat etmek gerekiyor.

HHS A+1 Kapsül

Bu bitkisel furyanın en tanıdığı HHS A+1 Kapsül. İçinde barut ağacı kabuğu, L- karnitin, kakule, lapidyum, garsinya zencefil, tarçın, rezene, havlıcan, karanfil ve dereotu tohumu var. Bu bitkisel takviye materyalinin kilo verme ve zayıflamaya yardımcı özellikler gösterdiği biliniyor fakat bu bir ilaç değil, bitkisel destek ürünüdür.

Nurs Lokman Hekim African Mango Plus – 60 Kapsül

African Mango

Zayıflamak ve kilo vermek için kullanılan bir diğer ürün de African Mango. Bu ürün de adından sıkça söz ettirmektedir. African Mango’nun içindekiler: Mango meyvesi, biberiye, tarçın kabuğu, zencefil, mate yaprağı, funda, yeşil çay, zeytin yaprağı, yulaf ve siyah çay.

Swan Bitkisel Kapsül

HHS Swan Bitkisel Kapsül

Kilo vermekte zorlananlar, zayıflamak için aylarını harcayanlar, gıdasız kalıp sağlığı bozulanlar… İçeriğindeki matcha, yeşil çay, nar ekstresi, l. carnitine, B1, B2 ve C vitaminleri ve magnezyumla birlikte bu ürün tam size göre o hâlde. HHS Swan özel formülü saysesinde, hayalinizdeki görüntüye kavuşmanız için kapıyı aralıyor!

macuni mahrem epimedyumlu macun isveç şurubu