7 Days Detox Nedir? İçeriğinde Neler Vardır? Kullanımı Nasıldır? Kimler Kullanamaz?

7 DAYS DETOX NEDİR?

Kilo problemleri pek çok kişide başlıca sorunlar arasındadır. Kilo problemleri ile birlikte şişkinlik ve ödem birikmekte gittikçe hayat şartlarını zorlaştırmaktadır. Bu kilo ve ödemler yüzünden pek çok kişi merdiven bile çıkmakta zorlanmakta hayatına devam edememektedir.

Bu kilolardan kurtulmak için de çeşitli yönetmler kullanmış çaylar , kremler, haplar kullanmış ancak bir etkisini görmemektedirler. Bu kullanılan ürünler ise daha çok şişkinlik ve ödem yaratmaktadır. Bu ödemler ise daha ciddi sonuçlar doğurmaktadır. Kalp ve damar tıkanıklığına kadar gitmektedir.

Bu şişkinlik ve ödemi atmak için pek çok kişi gündemde popüler olan detox denilen hatta suyu veya kürü olarak da kullanılan bir yöntemdir.

Bunu bazıları abartarak aşırıya kaçarak her türlü sebzenin meyvenin otun detoxunu çıkarmakta ve kullanmaktadır. Ancak etkisinin ve doğruluğunun olduğu ise tartışma konusudur.

Tüm bu tartışma konularına son verebilecek olan ürün olan 7 days detox ürünü tüm kilo , şişkinlik ve ödem sorunlarına son vererek hızla kilolardan kurtarır ve gereksiz toksinleri atarak gereksiz detox ürünlerinin yerini alarak sizi daha sağlıklı bir bireye dönüştürür.

Metabolizmayı hızlandırır ve gereksiz olan fazla kilolardan hızla kurtulmanızı sağlayarak toksinleri atarak ödemi de atarak daha sağlıklı bir vücuda kavuşmanızı sağlar. Takviye edici gıda olarak nitelendirilen 7 days detox  2020 yılının çokça kullanılan bir ürünü birinci sıraya yerleşmiştir.

7 days detox sayesinde uğraştırıcı detoxlar yerine geçen bu ürün herkes tarafından kullanılabilir.

DETOX NEDİR?

Son dönemlerde herkes tarafından yapılan bi toksin atma yöntemidir. Gereksiz ve zararlı toksinleri atarak vücudun işlevini daha iyi yapmasını sağlarken aynı zamanda da kilolardan kurtulmanızı sağlar.

Detox sayesinde de vücuttaki yağlardan kurtularak bölgesel olarak da zayıflamanız mümkündür.

Pek çok kişi diyet gibi detox için de belli bir program hazırlamakta ve onlara uymaktadır. Detox suyu çokça kullanılsa da kür olarak da oldukça yaygındır.

Sadece sindirim sistemini çalıştırmakla kalmayıp  vücutta herhangi bir bölge ağrısını geçirmekle de yükümlüdür.

Bağırsakları da temizler kabız ve hazımsızlığı giderir. Hamilelerin kullanılması pek önerilmez.

7 DAYS DETOX İÇERİĞİ

Tamamen doğal olmakla beraber içinde doğal bitkiler ve bitki özleri içermektedir. Hiç bir şekilde kimyasal veya yan etki gösterecek bir madde bulunmamaktadır.

İçinde başlıca ürün olarak misket limonu bulunmaktadır. Yardımcı olan bitiler ise spirulina  ve yeşil yapraklar içermektedir.

Spirulina bitkisi ise;

Deyince akla ilk gelen bir bitki olarak gelse de aslında tam tersi bir bitki değilidir. Genelde toz halinde bulunmaktadır.  Su yosunu olarak adlandırılır. Çokça vitamin ve mineral içermesi ise vücut için adeta bir besin kaynağıdır. Hücre ve doku yenileme özelliği ile 7 days detox ürününün içinde yer almaktadır.

Spirulina, içinde tuz vardır ve yüksek tansiyonu olan kişilerin ise uzman önerisi altında kullanmaları gerekmektedir.

7 days detox ürününün içinde bu doğal bitkiler bulunmakta ve hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

İçinde tam 14 şase bulunmaktadır. günlük kullanıma uygun olarak üretilmiştir.

7 DAYS DETOX NASIL KULLANILIR?

 Pek çok uzmanın önerdiği detox suları yerine geçen 7 days detox oldukça yararlıdır ve uğraştırıcı ve zahmetli detoxların yerini tutarak onlardan daha da fazla etki göstermektedir.

Günde 2 defa kullanımı uygun olacaktır. Sabah ve akşam karnına tüketilmelidir.

Sabah aç karnına kahvaltı yapmadan 30 dakika önce bir bardak sıcak veya dilerseniz ılık suya karıştırarak tüketiniz. Aynı uygulamayı akşam da uygulayabilir. Akşam dilerseniz yoğurt ile beraber tüketebilirsiniz.

Eğer sıcak olarak tüketemiyorum diyorsanız bardağın içine dileğiniz kadarıyla buz koyabilirsiniz.

7 DAYS DETOX KİMLER KULLANAMAZ?

Detox etkisi yaratarak vücuttaki şişkinlik ve ödemi atarken aynı zaman da kilo vermenizi sağlayacak olan bu ürünü bazı kullanıcılar  tarafından risk oluşturabilir.

İlk olarak hamilelerin kullanmaması gereken bir ürün olarak bilinir. Hamileler bu süreçte bu detox ürününü kullanmamaları rica olunur. Aynı kural emzirme döneminde olan kadınlar içinde geçerlidir. Eğer hamilelikten şüpheleniyorsanız da hamile olup olmadığınızı kesin olarak test etmelisiniz.

İçindeki ürünlerin doğal olması nedeniyle hiç bir zarar teşkil etmez ancak eğer içindekilerden birine alerjiniz varsa 7 days detox ürününü kullanmamalısınız.

Spiriluna denilen deniz yosunu olarak bilinen bu üründe tuz bulunmaktadır. Yüksek tansiyon veya tansiyon belirtileri taşıyan kişilerin de kullanmaması gereken bir üründür.

macuni mahrem epimedyumlu macun isveç şurubu heart tonic Ketfort Tozu hibiskür çayı Tongkat Ajimat Madura Kekreyemiş Tozu Prostacare Ultra Collagen Forte