7 Bitkisel Krem Nedir? Faydaları Nelerdir? Kullanımı Nasıldır?

7 BİTKİSEL KREM NEDİR?

7 Bitkisel krem Tamamen doğal olan krem eklem ağrısı kas ağrısı bel ve boyun ağrısı tedavilerinde kullanılır.ağrı olam bölgeye nazikçe masaj uygulanarak kullanılır.Düzenli kullanımda etkisini görecek ve ağrılarınızdan kurtulacaksınız. Aspirin, Glukozamine msm, Ginko Bilboa ve Propolis içerir.

7 BİTKİSEL KREM İÇERİĞİ

7bitkisel krem içeriğinde doğal bitkiler bulunmaktadır. Aspirin, Glukozamine msm, Ginko Bilboa ve Propolis içerir.Kutu içeriğinde ise 125 gram niteliğinde olan 7 bitkisel kremi vardır.

7 BİTKİSEL KREMİN KULLANILIŞI?

Bir kutusu 125Gram olarak üretilmiştir.

Fındık büyüklüğünde 7bitkisel kremden elinize alınız.
İlgili bölgeye 15 dk boyunca emilene kadar masaj yapınız.
Emilim gerçekleştikten sonra masajı nazikçe masaj yapmaya devam ediniz Dairesel uygulama şeklinde masaj yapınız.
Günde 1 defa zaman fark etmeksizin kullanınız.
1 ay boyunca aynı şekilde kullanıma devam ediniz.
Serin kuru bir yerde güneş ışığından uzak tutunuz.
Göz ile temas etmekten kaçınınız.
0-6 yaş gurubu çocukların ulaşamayacağı yerlerde tutunuz.
Uygulama esnasında ceyranlı ve rüzgarlı ortamda bulunmayınız.
Oda sıcaklığında tutunuz ve buz dolabında barındırmayınız.

Hoş kokusu ise sizi asla rahatsız etmez.

Süreklii düzenli olarak kullanınız.

7 BİTKİSEL KREMİN ECZANE FİYATI?

Eczaneye göre değişkenlik gösterilebilen bu krem aldığınız zaman ağrınızı azaltacak .Eğer eczaneden temin edemiyorsanız resmi internet sitemizden sipariş vererek  alabilirsiniz

7 BİTKİSEL KREMİ KİMLER KULLANABİLİR?

Bel ,boyun,eklem,kas ağrısı olanlar bu kremden faydalanabilir

Yaşlıların eklem ağrıları daha fazla ağır olduğu için yaşlılar içinde kullanılabilir. İş gereği boyun bel ve kas ağrısı olanlar da aynı şekilde 7 bitkisel kremden faydalanabilirler.

 7 BİTKİSEL KREM YORUMLARI

7 Bitkisel Krem kullanıcı yorumları, satış sitemiz üzerinden siz değerli müşterilerimizin ürün hakkında daha net ve somut bilgiler alması için yansız ve tarafsız olarak sunulmaktadır. Satış sitemiz üzerinden yapacağınız 7 Bitkisel Krem yorumları bizler için oldukça önemlidir. Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek ve ürün hakkında net bilgiler yayınlayabilmek için yapacağınız yorumlar birer bilgi niteliği taşımaktadır.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için ise resmi internet sayfamızı ziyaret edebilir yorumda bulunabilir veya yorumları okuyabilirsiniz.

macuni mahrem epimedyumlu macun isveç şurubu heart tonic Ketfort Tozu hibiskür çayı Tongkat Ajimat Madura Kekreyemiş Tozu Prostacare Ultra Collagen Forte